Geslaagde eerste workshop ‘Maak je laptop bigtech-vrij’ smaakt naar meer!

Afgelopen zaterdag was de eerste ‘Maak je laptop bigtech-vrij’ workshop in Almere. En wat was het bijzonder! Maar liefst 35 mensen hadden de stoute schoenen aangetrokken om hun laptops te ontdoen van de negatieve uitwassen van bigtech-bedrijven door het privacyvriendelijke besturingssysteem Linux Mint te installeren.
Onder leiding van Olaf Weller en met hulp van meerdere fantastische vrijwilligers die kennis en ervaring hebben met Linux Mint gingen we aan de slag. Aan het einde van de dag was bij vrijwel alle deelnemers de installatie geslaagd. Ook al duurde het wel wat langer dan gedacht en was het soms ook spannend of het wel ging lukken.
Genoeg leerpunten voor een volgende keer, want dit was zo leuk en waardevol dat we dit nog veel vaker gaan doen. De eerstvolgende workshop zal naar verwachting plaatsvinden op 25 november in Utrecht. Als je hierbij wilt zijn, laat het alvast weten, dan hoor jij het als eerste als dit definitief is. Handig, want er zijn maar een beperkt aantal plekken. https://welkom.keuzevrijbijmij.nl/interesse-workshop-maak-je-laptop-bigtech-vrij/

En als je ervaring hebt met Linux en het leuk lijkt om mee te helpen, laat het dan ook weten door een mailtje te sturen naar vrijwilligers@keuzevrijbijmij.nl.
Tot slot zijn we ook op zoek naar locaties door heel Nederland waar deze workshop(s) kunnen plaatsvinden. Heb je een plek voor zo’n 25 tot 50 mensen inclusief een goede internetverbinding? Laat het ons weten via mailjeroen@keuzevrijbijmij.nl