Slider image
Slider image
Slider image

Adres: Colijnstraat 9, 6882 JN Velp, Nederland

Het leven is een sprookje, echt waar. Geloof het maar en kom oefenen in onvoorwaardelijke steun, geluk, vertrouwen en overvloed.
Je gaat ervan stralen en wonderen gebeuren.

Spiegelogie is in Nederland geïntroduceerd door meester-verhalenverteller Willem de Ridder. Het legt de "spelregels" van het Universum uit in simpele taal. En het leuke is: je kunt met elkaar oefenen door het Fanclubspel te spelen. 2 uurtjes per keer kom je samen met een klein clubje (2-8 mensen). Volgens zeggen gebeuren er dan wonderen. Nou daar kan ik over meepraten toen ik zelf bewust met de Wet van Aantrekking aan de slag ging... en als je dit samen doet, is het effect nog vele malen sterker want je bekrachtigt elkaar en steunt elkaar.

Lijkt je dit ook wat?

Op 9 september start een wekelijks fanclubje bij mij thuis in Velp. Op de woensdagmiddag van 15-17 uur.
Deelname is gratis.
Een fanclub is geen meditatie. Het is ook geen healing, alhoewel healing een bij-effect is. Nee, we oefenen gewoon met elkaar, in steun geven en ontvangen, in het creëren van jouw droomleven. We gaan niet bezig met problemen want wat je aandacht geeft, groeit. En we gaan lachen!
We oordelen niet, geven elkaar geen raad of feedback. We accepteren elkaar en steunen elkaar precies zoals we zijn! Daarmee zetten we elkaar in onze kracht, gaan we stralen, en gaan we in onszelf en in het leven geloven. We doen "bestellingen", en pas op, want je zou maar eens krijgen wat je wenst! En, wat is het, wat je eigenlijk, diep van binnen wil?
We volgen een vast programma en gaan daarna weer uit elkaar. That's it.
Maar het staat je natuurlijk vrij om vrienden te maken met jouw fans.. we zijn te allen tijde vrij.
En... we hebben zelf de macht over ons leven!

Op 2 september (de week vóór de start) is er een open Spiegelogie middag om hiervan eens te "proeven" en te kijken of het wat voor je is. Voor mij is het Fanclubspel ook nieuw, dus ik ben zelf ook heel benieuwd!


De enige voorwaarde is kennis van Spiegelogie, en de bereidheid om ermee aan de slag te gaan. Je kunt het Handboek Spiegelogie lezen. Bol.com en Ankh-Hermes hebben zowel het boek, e-book als het luisterboek. Op Spotify Premium is het boek te beluisteren. Op YouTube vind je genoeg interviews met om een idee te krijgen van wat Spiegelogie is. Aanrader: https://youtu.be/QiwawzvCBhA?si=N1ApvrAmsQYwhmAB

Op https://spiegelogie.info staat de download van de handleiding van het Fanclubspel (neem versie 2024). Hierin staat de bedoeling, de uitleg, en alle stappen die doorgelopen worden tijdens het Fanclubspel.

Ben je na het kijken, lezen of luisteren benieuwd of het wat voor je is? Kom dan op 2 september naar de open Spiegelogie middag. Voor deze middag mag je, bij wijze van uitzondering, een vrijwillige bijdrage doen als dankjewel, of als bijdrage in de kosten voor de koffie, thee en lekkers (denk aan iets van 5 euro).
Het programma is van 15-17 uur. Vanaf 14:30 ben je welkom en staan koffie, thee en lekkers klaar.

Heb je interesse, mail dan naar elsvanoosten@gmail.com, dan weet ik dat je van plan bent om te komen. Je bent niets verplicht, ook niet om te komen wanneer je je hebt aangemeld. Je mag ook op het laatste moment bedenken of je komt. Of nog iemand meenemen. Je bent altijd, helemaal vrij. Ik heb er zin in!

Als je er op 2 september niet bij kunt zijn maar wel graag mee zou doen met de Fanclub, mail me dan even. Bij meer dan 6 aanmeldingen komt er óf een tweede groep, op een andere dag, óf een reservelijst. Meld je dus vooral ook aan, wanneer je liever op een andere dag komt. Je kunt altijd je wensen aangeven, daarmee "bestel" je het bij het Universum. Je weet maar nooit...!

Veel liefs van Els

🍀

Als kind verzamelde ik klavertjes vier... omdat ik van binnen zo verlangde naar geluk! Met mijn verzameling (300+ klavertjes 4, een stuk of 6 klavertjes 5, en minstens één klavertje 6, 7, en zelfs ééntje van 8 ben ik nog op de VPRO jeugdtelevisie geweest, leuk he?

Bijzonderheden

Ik ben autisme- en bewustzijnscoach en help jou om jezelf te zijn, door pure afstemming. Want wij zijn één, in wezen is er geen verschil tussen jouw Zelf en mijn Zelf. In het licht van dit bewustzijn, van deze afstemming, lossen belemmeringen vanzelf op. In 2011 kreeg ik de diagnose ASS (Asperger) en in 2019 loste de opgeslotenheid en afgeslotenheid van mijn autisme op. Een wereld van verschil!

Betaalmethoden

Euro

Trefwoorden
empowerment Spiegoloog spiegel Eigenwijsheid eigenwaarde zelfvertrouwen innerlijke vrijheid innerlijke kracht